Sergej Zacharov
2011/12/19 | Kongresų rūmai

GERBĖJAI JO LAUKĖ BEVEIK KETVIRTĮ AMŽIAUS – SERGĖJUS ZACHAROVAS ATVAŽIUOJA Į LIETUVĄ!

 

Baritonas ir reto  aksominio balso savininkas – Sergėjus Zacharovas, kuris simbolizuoja visą muzikinę epochą,  atliks vienintelį koncertą Lietuvoje, įvyksiantį Vilniaus Kongreso rūmuose,  gruodžio 19 dieną.

Savo pirmąją dainą jis atliko būdamas penkerių metų – tai buvo Misterio X arija iš  operetės „Cirko princesė“. Kaip profesionalus dainininkas Sergėjus Zacharovas į sceną išėjo 1972 metais –  jis buvo Leonido Utesovo  orkestro solistas. Nuo to laiko praėjo jau keturiasdešimt metų, o atlikėjo  balsas vis dar skamba taip pat stipriai ir jaudinančiai, o vardas asocijuojasi su profesionaliu senovinių  romansų ir klasikinių kūrinių atlikimu.

„Sergėjus Zacharovas aplankė daugiau nei keturiasdešimt valstybių, kur  visi pasirodymai buvo lydimi anšlagų. Pagaliau mes galime pasiūlyti ir Lietuvos klausytojams apsilankyti vieninteliame šio dainininko koncerte, kuris įvyks Vilniuje. Tai buvo ilgai brandinta  idėja, kurios įgyvendinimas pareikalavo daug pastangų, tačiau dabar taip ilgai lauktas Lietuvoje, atlikėjas galės susitikti su savo gerbėjais ir pradžiuginti juos savo populiariausiomis  dainomis“, – teigia renginio organizatoriai.

Sergėjus Zacharovas pavergė milijonus moterų širdžių nusifilmavęs filme „Dangaus kregždutės“

kartu su Liudmila Gurchenko. Jame atliktas pagrindinis vaidmuo atnešė jam populiarumą tarp dailiosios lyties atstovių, kurios buvo pakerėtos atlikėjo išvaizdos ir balso, tačiau jis per visą gyvenimą išlaikė meilę vienintelei savo žmonai, su kuria gyvena jau daugiau nei trisdešimt metų.

Atlikėjo pastovumas  matomas ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir kūryboje. Keičiasi epochos ir  muzikinės mados,  tačiau Sergėjus Zacharovas lieka ištikimas sau ir savo stiliui: jo dainų atlikimas kupinas  nuoširdumo, natūralumo ir žmogiškosios šilumos. Jo atliekami  romansai yra kupini nuoširdaus pergyvenimo, įsijautimo, o lyrinės  dainos buvo įtrauktos į  Rusijos estrados aukso fondą. Šias savybes labai vertina dainininko gerbėjai.

Atlikėjo  koncertuose skamba mylimiausi 70-80-90 metų šlageriai, arijos iš  Rubinšteino, Čaikovskio, Mocarto operų, operečių „ Marica“, „Silva“ fragmentai ir aišku, jo gero draugo Muslimo Magomaevo dainos. Sergėjus Zacharovas visada dainuoja gyvai, akomponuojant fortepijonui. Nors dainininko  repertuaras yra labai platus ir įvairus, kiekviename savo pasirodyme jis stengiasi atlikti tas dainas, kurios atnešė jam populiarumą ir gerbėjų pripažinimą, tokios kaip „Nužydėjo chrizantemos“ ir kitos.

Vienintelis Sergėjaus Zacharovo koncertas įvyks Vilniaus Kongresų rūmuose gruodžio 19 dieną.

 

Vieta: Kongresų rūmų salė

Laikas: 2011.12.19, 19val.

Bilietus platina www.bilietai.lt

Bilietų kainos: nuo 60 Lt

[GRĮŽTI]