Radistai Village 2016
2016/07/22 | Obuolių sala, Molėtų raj.

Oficialiai patvirtina, kad elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalis „Radistai Village’16“ vyks priešpaskutinį liepos mėnesio savaitgalį. Kaip ir pernai, taip ir šiemet, visur spėjantys, pašėlę ir fantastiški nerealieji Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius kviečia šėlti tris dienas ir dvi naktis: Lietuvos vasaros festivalių sezono fenomenu tapęs „Radistai Village’16“ Obuolių saloje griaudės liepos 22–24 dienomis.

Pernai vykęs Radistų festivalis sulaukė iki šiol neregėto dalyvių dėmesio. Susidomėjimas renginiu viršijo visus lūkesčius. Tai patvirtino ir kompanija „Google“, paskelbusi metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus: populiariausių renginių lietuvių paieškose sąraše „Radistai Village“ užėmė 5 vietą.

„Aš kartais įsižnybiu sau ir pamąstau, ar tikrai nesapnuoju – mes su Rolandu turime savo nuosavą Radistų festivalį. Tai mūsų didžiausios svajonės išsipildymas. Kasmet vis geriau, kasmet vis daugiau žmonių prie mūsų prisijungia ir šis festivalis auga beprotišku tempu“, – sako Jonas Nainys.

„Muzikine prasme šie metai yra pasakiški. Prieš festivalį išleisim antrąjį Radistų šokių muzikos albumą, kurį pristatysim ir Obuolių saloje“, – Jonui antrina Rolandas Mackevičius. „Festivalis vyks liepos mėnesio pabaigoje, bet mes jau atlikome visus namų darbus ir labai laukiam visų mūsų klausytojų ir draugų“.

Festivalio „Radistai Village‘16“ dalyvius šiemet džiugins per 40 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų lauks begalė pramogų ir gera nuotaika. Organizatoriai neslepia, kad šių metų renginys taps vienu geriausiu festivalio istorijoje.

[GRĮŽTI]