John Newman
2016/06/19 | Kalnų parkas, Vilnius

Britų super žvaigždė Johnas Newmanas Vilniuje surengs koncertą po atviru dangumi!

 

Pasitikti vasarą Vilniuje šiais metais padės visoje Europoje žinomo hito „Love Me Again“ ritmas. Birželio 19 dieną Lietuvos sostinės Kalnų parke dainuos britų popžvaigždė Johnas Newmanas – tai bus pirmasis jo pasirodymas Vilniuje.

Charizmatiškas, beprotiškai talentingas, energingas ir draugiškas – toks yra Johnas Newmanas, prieš trejus metus galingai įsiveržęs į britų popmuzikos elitą.

 

Jo debiutinis albumas „Tribute“ pakilo į pirmąją Didžiosios Britanijos „topų“ vietą, dainos „Love Me Again“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas beveik 400 milijonų kartų, o koncertai vyksta didžiausiuose Europos festivaliuose – tokiuose kaip „V Festival“, „Sziget“ ir „Exit“. Šiuo metu Johnas Newmanas ruošiasi koncertams Didžiojoje Britanijoje kartu su populiariąja Ellie Goulding – jų metu kovo mėnesį du kartus kils ir į didžiosios Londono „O2” arenos sceną.

 

Merginų numylėtinis, vadinamas viena ryškiausių jaunųjų britų žvaigždžių, į Vilnių pirmą kartą atvyksta koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ ir menų fabriko „Loftas“ kvietimu – tęsiant tradiciją kasmet vasaros pradžią paskelbti ryškaus užsienio atlikėjo koncertu Kalnų parke.

 

Bilietai į koncertą, kuriame planuojami ir keleto populiarių Lietuvos atlikėjų pasirodymai, nuo kovo 3 dienos bus platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

 

Johno Newmano superhitas „Love Me Again“: https://youtu.be/CfihYWRWRTQ

 

„Kuo labiausiai didžiuojuosi? Tuo, kad mama, kuri mane užaugino sunkiomis sąlygomis, šiandien gali ateiti ir matyti, kaip dvidešimt tūkstančių žmonių šoka jos sūnaus koncerte. Tai – svarbiausia“, – sako kuklumo net ir po pasirodymų didžiausiose scenose nepraradęs Johnas Newmanas, nekantriai laukiantis koncerto Vilniuje.

[GRĮŽTI]