Muse
2016/06/17 | Žalgirio arena, Kaunas

Patvirtinta! Stadionų ir arenų užkariautojai „Muse“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Roko ir alternatyvios muzikos gerbėjų dievinama, didžiausių pasaulio festivalių scenas sudrebinusi britų grupė „Muse“ pagaliau išpildys savo gerbėjų svajonę Lietuvoje. Birželio 17 dieną „Muse“ pasaulinio turo „Drones World Tour“ koncertas įvyks didžiausioje “Žalgirio” arenoje. Tai bus pirmoji „Muse“ viešnagė mūsų šalyje.

Hitų „Starlight“, „Supermassive Black Hole“, „Hysteria“, „Time Is Running Out“, „Resistance“, „Madness“, „Knights Of Cydonia“ ir daugybės kitų žinomų dainų atlikėjai Lietuvos publikai parodys pirmą kartą per savo karjerą sukurtą „360 laipsnių“ formato šou. Jo metu grupė gros scenoje, įrengtoje arenos centre – žiūrovai galės jos pasirodymą stebėti iš visų pusių.

 

Kiekvienam naujam turui vis kitokį pritrenkiantį muzikos ir vaizdo spektaklį paruošianti grupė šįkart pranoksta pati save – „Muse“ pasirodymus pasaulio spauda apibūdina kaip „epinius“, „nuostabius“ ir „ambicingus“.

 

„Muse“ daugiau nei dešimtmetį yra viena ryškiausių pasaulio grupių, kurią pakviesti į Lietuvą mus nuolat ragino ir aktyvūs jos gerbėjai Lietuvoje. Džiaugiamės, kad pagaliau galime pranešti apie pirmąjį „Muse“ vizitą į mūsų šalį“, – sako koncerto organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

 

Bilietus į „Muse“ koncertą nuo vasario 22 dienos (pirmadienis) bus galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

 

Pasauliniame ture „Muse“ pristato pernai išleistą albumą „Drones“, kuris pasiekė pirmąją vietą Didžiosios Britanijos, JAV ir kitų šalių „topuose“ – iš viso šis įrašas tapo populiariausiu net 23 valstybėse, tarp jų – Prancūzijoje, Japonijoje ir Australijoje. Beje, prestižinėje “Grammy” ceremonijoje, kuri vėlų pirmadienio vakarą įvyko Los Andžele, šis “Muse” darbas pelnė geriausio metų roko albumo apdovanojimą.

 

„Muse“ vaizdo klipas „Dead Inside“: https://youtu.be/I5sJhSNUkwQ

 

„Drones World Tour“ gastrolės pernai gegužę prasidėjo Didžiojoje Britanijoje, jų metu grupė jau aplankė didžiausius Europos festivalius (tokius kaip „Roskilde Festival“ Danijoje, „Download“ Didžiojoje Britanijoje, „Pinkpop“ Olandijoje), taip pat – Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos arenas.

 

„Nesibaigiantis pakilimas, šuoliai nuo vienos viršūnės ant kitos – tai siūlo „Muse“ koncertas, panaudodamas visas įmanomas muzikos ir vaizdo priemones“, – taip grupės pasirodymą apibūdino JAV dienraštis „The New York Times“.

[GRĮŽTI]