RADISTAI FANTASY ARENA SHOW
2015/11/20 | Žalgirio arena, Kaunas

Radistai ima „Žalgirio“ areną: surengs įspūdingiausią šou savo istorijoje

Lietuvoje yra tik keletas muzikos ir šou pasaulio žmonių, išdrįsusių savo pasirodymus rengti Kauno „Žalgirio“ arenoje. Dabar į šį elitinį klubą stoja populiarieji Radistai – didžiausioje Lietuvos arenoje lapkričio 20-ąją jie su tūkstančiais gerbėjų švęs aštuntąjį savo gimtadienį.

 

Populiarumo rekordus mušanti radijo laida, darbas televizijoje, šimtai vakarėlių sausakimšuose klubuose Lietuvoje ir užsienyje – Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus duetas per aštuonerius metus tapo vienu ryškiausių Lietuvos šou pasaulio reiškinių.

Tai jau tapo tradicija – didžėjų duetas kasmet savo gerbėjus kviečia audringai atšvęsti gimtadienį. Specialūs populiariausių Lietuvos dainininkų pasirodymai, ugnies šou, seksualių šokėjų numeriai, vaizdo ir apšvietimo efektai, cirko ir magijos triukai – tie, kurie yra apsilankę bent viename Radistų gimtadienyje, puikiai žino, kad iš jo išeiti nesinori.

Tačiau Rolandas ir Jonas prasitaria, kad visi jų iki šiol surengti šou turėtų nublankti prieš tai, kas ruošiama lapkričio 20-ajai, kai jų gimtadienis pirmą sykį bus švenčiamas Kaune. Pirmasis tūkstantis bilietų į renginį „Radistai Fantasy Arena Show“ „Bilietų pasaulio“ kasose išgraibstytas, šio Radistų gimtadienio dar net nepradėjus reklamuoti.

 

„Pasistengti įpareigoja pati renginio vieta. Surengti gimtadienį didžiausioje Lietuvos arenoje yra aukščiausias mūsų aštuonerių metų darbo įvertinimas ir padėka gerbėjams. Tuo pačiu – didžiulė investicija ir atsakomybė. Norime, kad tai būtų didžiausias arenoje surengtas šokių muzikos šou mūsų šalies istorijoje, kad po visko patys žiūrėdami įrašus sakytume „wow“, – neslepia Jonas Nainys.

 

„Žalgirio“ arena Radistų gimtadienio proga bus visiškai transformuota – čia stovės net kelios scenos, įrengti didžiuliai ekranai, pastatyta užsienio žvaigždžių koncertams prilygstanti įgarsinimo ir apšvietimo technika, sproginės pirotechnika, erdvę raižys lazeriai. Kartu su Radistais šį šou organizuoja didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, mūsų šalies žiūrovams pristatęs Robbie Williamso, Lady Gagos, „Red Hot Chili Peppers“ ir kitų žymiausių pasaulio atlikėjų koncertus.

„Prieš aštuonerius metus pradėję savo svajonių darbą radijuje, dabar norime įgyvendinti dar vieną svajonę – pakviesti į nepamirštamą reginį „Žalgirio“ arenoje. Daugiau trokšti turbūt neįmanoma. Visos svajonės pildosi, kai labai nori, kai to sieki ir turi labai gerus partnerius bei atsidavusią komandą“, – sako Rolandas Mackevičius.

Kartu su pačiais gimtadienio kaltininkais į sceną kils būrys ryškiausių Lietuvos didžėjų, o taip pat – žinomi Lietuvos dainininkai, kurių vardai artėjant renginiui bus atskleidžiami vienas po kito. Žiūrovų laukia ir ypatingi šou numeriai, atliekami šokėjų, akrobatų ir kitų įspūdingą reginį kurti mokančių menininkų.

 

„Šie metai mums buvo neįtikėtini – didžiulis projektas televizijoje, nauji iššūkiai radijuje ir rekordinis, pasakiškas festivalis „Radistai Village“. Norime 2015-uosius baigti aukščiausia nata, todėl kviečiame savo gerbėjus iš visų Lietuvos kampelių pasinerti į fantazijos pasaulį Kaune“, – kviečia Radistai.

[GRĮŽTI]