Judas Priest
2015/12/08 | Siemens arena, Vilnius

Britų superžvaigždės „Judas Priest“ šįmet sudrebins didžiausią Vilniaus areną

 

Lietuvos metalo gerbėjai šįmet žiemą pasitiks taip, kaip galima tik svajoti – gruodžio 8 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje pasaulinio koncertų turo pasirodymą surengs viena populiariausių visų laikų heavy metalo grupių – keturis sėkmingos karjeros dešimtmečius skaičiuojantys britai „Judas Priest“.

Gastrolės, kuriomis „Judas Priest“ pristato pernai išleistą naujausią albumą „Redeemer Of Souls“, startavo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Per 80 šio turo koncertų Šiaurės ir Pietų Amerikoje,

Azijoje, Europoje ir Australijoje jau surengusi grupė nusprendė metų pabaigoje surengti dar vieną pasirodymų seriją mūsų žemyne – tarp šalių, kurių publika galės jais mėgautis, pateko ir Lietuva.

 

Iki šiol surengtuose turo koncertuose „Judas Priest“ atlieka keletą naujausių kūrinių, o taip pat – gerai žinomas dainas iš net aštuonių savo ankstesnių albumų, tokias kaip „Breaking The Law“, „Victim Of Changes“, „Painkiller“, „Hell Bent For Leather“ ir kitas.

 

45 milijonai parduotų įrašų, 2010-aisiais už geriausią metalo atlikimą pelnytas „Grammy“ apdovanojimas, į JAV populiariausiųjų dešimtuką patekęs naujasis albumas – tai faktai, su kuriais neįmanoma ginčytis. Su neprilygstamuoju vokalistu Robu Halfordu priešakyje „Judas Priest“ išlieka viena labiausiai koncertų salėse ir festivaliuose laukiamų metalo grupių.

 

[GRĮŽTI]