Išskirtiniu šokio stiliumi visame pasaulyje garsėjantis “Todes” kolektyvas populiarumo zenite – jau 15 metų. Baletas “Todes” dalyvauja įvairiuose presitižiniuose renginiuose, visose įmanomose ceremonijose bei renginiuose (olimpiadose, Maskvos 850 m. jubiliejaus minėjime, populiariose TV programose, Rusijos estrados legendos Sofijos Rotaru koncerte, Seule ir Miunchene su Filipu Kirkorovu pasirodė labdaringame koncerte, kuriame taip pat koncertavo Maiklas Džeksonas, Marija Keri, Rikis Martinas ir kt.). Per 12 metų kolektyvas aplankė daugumą Europos šalių, Australiją, Ameriką. Šią vasarą šou baletas “Todes” dar kartą gastroliavo su savo soline programa už Atlanto.

Baletmeisterės ir šokių statytojos bei programų sudarytojos A.Duchovos dėka žiūrovai pradėjo vertinti baleto šokius ne tik kaip priedą prie atlikėjų pasirodymų, bet ir kaip kūrybinį vienetą. Pradėjusi nuo nedidelių numerių, kurie jau tada buvo kaip monospektakliai, ji sukūrė nepamirštamus pasirodymus rengiančią baleto trupę.

“Todes” – nuolatiniai įvairiose šalyse vykstančių grandiozinių koncertų dalyviai. Šokių kolektyvas apdovanotas prestižiškiausiais apdovanojimais, premijomis ir estrados žvaigždžių meile – šios nuolat kviečia šokti per savo pasirodymus. Tačiau didžiausias įvertinimas šokėjams – ilgus metus neblėstantis žiūrovų susižavėjimas.

[GRĮŽTI]