LABAS Festas su ATB
2012/07/07 | Palangos pliažas


Festivalis „LABAS Festas” grįžta į Palangą su ATB
Didžiausias paplūdimio šokių muzikos renginys Lietuvoje „LABAS Festas” tampa kasmetine švente ir skelbia šių metų datą. Pernai 20 000 žmonių sulaukęs festivalis šiemet įvyks liepos 7 d. „LABAS Festas” vėl visus kvies į Palangos pajūrį, prie centrinės gelbėjimo stoties, o renginio programai vadovaus garsusis didžėjus iš Vokietijos ATB.Lietuvoje daugybę gerbėjų turintis trance atlikėjas ATB, dešimt metų žinomas vokietis, kasmet išleidžia po kelis viso pasaulio TV, radijo bei klubų hitus, kurie ilgai išsilaiko ir mūsų šalies radijo topuose. Neatsitiktinai jis lyginamas su didžiausiomis trance žvaigždėmis Paul van Dyk, Tiësto ir Armin van Buuren.


Nors iki renginio dar liko 2,5 mėnesio, festivalio organizatoriai rekomenduoja jau dabar susiplanuoti ilgąjį savaitgalį Palangoje bei pasirūpinti ne tik su LABASpapildymu viso labo 10 Lt kainuojančiu  bilietu, bet ir nakvyne.

Tik su LABAS pasu ir 20 litų LABAS papildymu bilietas į „LABAS Festą“ kainuos viso labo tik 13 litų.
Tiesa, tokių bilietų kiekis bus ribotas.


su LABAS 20 litų papildymu
  Bilieto kaina - 13 Lt
  VIP bilieto kaina - 48 Lt

Perkant bilietus kasoje parodyk savo LABAS pasą kasininkei.
Perkant bilietus internetu vesk LABAS paso numerį į nuolaidos laukelį.

Bilieto kaina – 43 Lt (be LABAS papildymo)
VIP bilieto kaina – 98 Lt (be LABAS papildymo)

Paskubėk, nes artėjant Festui bilietai brangs.

Jei papildai savo sąskaitą 20 Lt, gauni nuolaidą vienam bilietui, o jei 40 Lt – nusipelnai nuolaidos dviem bilietams ir taip toliau. Kuo daugiau pildai – tuo daugiau bilietų su nuolaida.

Visų tavo papildymų sumos pliusuosis ir nuolaidą pritaikysime priklausomai nuo to, kokia suma per tris savaites iki bilieto pirkimo dienos būsi pasipildęs savo LABAS. T. y. jeigu per tris savaites bendra tavo LABAS papildymų suma bus 20 – 39 Lt, gausi nuolaidą vienam bilietui, o jeigu 40 – 59 Lt – dviem bilietams, ir taip toliau. Žodžiu, kuo daugiau pildysi, tuo daugiau draugų galėsi su savimi pasiimti į LABAS festą.

Nesvarbu, kokia suma bus tavo LABAS sąskaitoje bilieto pirkimo dieną (gali visus šiuos pinigus būti išnaudojęs kitoms LABAS paslaugoms) – mes matysime, kokiomis sumomis per šį laikotarpį pildei savo sąskaitą ir pagal tai pritaikysime nuolaidą.

Mobilios perlaidos tarp LABAS nelaikomos sąskaitos papildymu, todėl atlikęs tokį manevrą į festivalį su nuolaida, deja, nepateksi.

Organizatorius ir/ar LABAS turi teisę keisti bilietų platinimo sąlygas.

„Labas Festas“ svetainė internete  - www.festas.lt; www.facebook.com/festasLT
Bilietai nėra grąžinami ar keičiami.

 

Renginio nuorodahttp://www.facebook.com/festasLT

[GRĮŽTI]