Eseninas. Chuligano išpažintis
2012/10/26 | Pramogų arena

Eseninas. Chuligano išpažintis

Šių metų rudenį pirmą kartą Lietuvą aplankys grasiausias Rusijos aktorius Sergejus Bezrukovas su kultiniu muzikiniu spektakliu „Eseninas. Chuligano išpažintis“.

Spalio 26 dieną „Pramogų arenoje“ nusipelnęs Rusijos atlikėjas kartu su dideliu aktorių, muzikantų ir šokėjų kolektyvu padovanos žiūrovams grandiozinį dviejų valandų spektaklį, sukurta pagal pačius ryškiausius žymaus rusų poeto Sergejaus Jesenino gyvenimo faktus. Spektaklyje skambės dainos, sukurtos pagal S. Esenino eiles, pažistamas nuo vaikystės ir tos kurios niekada nebus įtrauktos į mokomąsias programas.

„Eseninas – tai dalis mūsų šeimos religijos, perduodamos tėvo sūnui. Net Sergejumi mane pavadino poeto garbei” – pasakoja apie spektaklį S.Bezrukovas. “Beje, mano tėvas pirmasis vaidino jį kine. O po 20 metų atsirado mano vaidinamas poetas Jeseninas. Aš noriu parodyti žiūrovui, kad komunistu ir žydrai naiviu žymusis poetas nebuvo” – tvirtina aktorius meistriškai gebantis įsijausti į Esenino vaidmenį.

Sergejus Bezrukovas – populiariausias šiuolaikinio Rusijos kino ir teatro aktorius. Daugybė įvairiausių vaidmenų spektakliuose ir filmuose, kurie jau tampa klasika išgarsno aktoriu ir kasmet jo populiarums vis auga. Štai keletas iš jų:

„Azazel“ (Ivan Francevič Brilling), „Brigada“ (Saša Belyj), „Esenin“ (Sergej Jesenin), „Meistras ir Margarita“ (Iešua), „Puškin. Posledniaja duel“(Aleksandr Puškin) ir kt.

Muzikiniame spektaklyje „Eseninas. Chuligano išpažintis“ dalyvauja:

  • A.Kramero baleto solistai (D. Akimovas, J. Aliakina, I. Gavrikovas, A. Gilunova, P. Efremovas, M. Efremova, J. Mordovina, I. Nikurovas, S. Spirinas)
  • Folklorinis ansamblis (V. Domagackij, V. Dubrovinas, A. Končakovas, S. Medvedeva, M. Fedorovas, A. Šmelevas)
  • Vokalinė grupė (E. Barinova, M. Biork, J. Golovčenko, J. Pilipovič, V. Dolgina)
  • Sergejaus Jesenino vaidmenyje – Sergejus Bezrukovas

Režisierius – Seregjus Bezrukovas

Kompozitorius – Seregjus Bezrukovas

Aranžuotojas – Aleksejus Ponomarevas


[GRĮŽTI]