Ledo šou
2011/12/20-22 | Skirtingos vietos

Kalėdos ant pasakos sparnų – Rusijos ledo šou “Smaragdo miesto burtininkas”

Prieš pat Kalėdas į Lietuvą atvyks ir išskirtinio pasisekimo Rusijos ir kaimyninių šalių scenose sulaukiantis Sankt Peterburgo Ledo teatras, kuris itin meistriškai visiems gerai žinomą pasaką „Smaragdo šalies burtininkas“ perkėlė ant ledo. Rusijos ir Kinijos Kalėdų šventės kūrėjai Lietuvą aplankys gruodžio 19-22 dienomis.

Į magišką kelionę Geltonų plytų keliu

Visa šeima negalės atplėšti akių nuo Rusijos artistų rodomo „Smaragdo šalies burtininko“. Aleksandro Volkovo knygos motyvais pastatytas ledo spektaklis primins galbūt kiek primirštą pasakojimą apie mergaitę Elę (originalioje amerikiečių rašytojo Lymano Franko Baumo knygoje jos vardas Dorotė), jos nuotykius, pažintį bei kelionę su ištikimais bičiuliais. Šokdami ant ledo suksis Kaliausė ir Geležinis Medkirtys. Net Bailusis Liūtas iš visų jėgų kabinsis nagais į žvilgantį ledą.

O ar pamenate, koks jis, Didysis ir Baisusis Burtininkas Gudvinas iš Smaragdo miesto? Itin vaizdingame šou netrūks įspūdingų šviesų, dekoracijų, nuotaikingų kostiumų ir net šiek tiek parako. Svečiai iš Sankt Peterburgo žada pasaulinio standarto specialiuosius efektus, suderintus su modernia muzika ir choreografija. Spektaklis patiks tiek mažiesiems, tiek išlavintą skonį turintiems jų tėvams. Daugiau kaip du dešimtmečius gyvuojančio Ledo teatro atstovai įsitikinę – nuostabiai ant ledo besisukantiems artistams nėra jokių kalbos barjerų, mat jų meistriškumas leidžia pasakoti istorijas net be žodžių.

 

Jau šiandien padovanokite savo artimiesiems išskirtinę išvyką kartu su geriausių, visai šeimai skirtų, kalėdinių renginių ciklu:

Gruodžio 20 d. Grandiozinis ledo šou „Smaragdo miesto burtininkas“ (Pramogų arena, Vilnius);

Gruodžio 21 d. Grandiozinis ledo šou „Smaragdo miesto burtininkas“ (Pramogų arena, Vilnius);

Gruodžio 22 d. Grandiozinis ledo šou „Smaragdo miesto burtininkas“ (Švyturio arena, Klaipėda);

 

Bilietų į Ledo šou galite įsigyti BILIETAI.LT bei TIKETA kasose ir internete.

Bilietų kainos: nuo 33 Lt

[GRĮŽTI]