Didysis Kinijos cirkas
2011/12/19-23 | Skirtingos vietos

Kalėdos ant pasakos sparnų – Rusijos ledo šou ir Kinijos cirkas

Šį gruodį visų Lietuvos šeimų laukia net du stulbinantys šou – didžiuosiuose šalies miestuose karaliaus cirko artistai iš Kinijos ir pasakų ant ledo meistrai iš Sankt Peterburgo, Rusijos. Realybe virstanti tolimų Rytų legenda ir iš pat vaikystės žinoma graži pasaka pripildys širdis pamažu artėjančio Kalėdų džiaugsmo.

Pirmieji svečiai, sveikinsiantys su Kalėdomis Lietuvos publiką – išskirtinio reginio meistrai -Didžiojo Kinijos cirko artistai. Sukaupę amžių patirtį, išvystę neįtikėtiną miklumą ir lankstumą jie visuomet priverčia publiką aikčioti iš nuostabos. Prieš pat Kalėdas į Lietuvą atvyks ir išskirtinio pasisekimo Rusijos ir kaimyninių šalių scenose sulaukiantis Sankt Peterburgo Ledo teatras, kuris itin meistriškai visiems gerai žinomą pasaką „Smaragdo šalies burtininkas“ perkėlė ant ledo. Rusijos ir Kinijos Kalėdų šventės kūrėjai Lietuvą aplankys gruodžio 19-23 dienomis.

Didingas Rytų šalies menas kaip ant delno

Pasak pačių Kinijos cirko meistrų, sakyti, kad jie išmano cirko amatą, būtų tikras nuvertinimas – jie tuo gyvena, dažniausiai nuo visai mažų dienų. Ypač stulbina akrobatų pasirodymai – dešimtys ore besisukančių merginų ir vyrų, spalvingi kostiumai, emociją sustiprinanti muzika. Visa tai tarsi nukelia į kitą – svajų pasaulį, kuriame lengvučiai it pūkai akrobatai supasi ant lynų ir rodo netikėčiausias figūras. Ką jau kalbėti apie akimirksniu statomas žmogiškąsias piramides… O gal šiemet svečiai iš Kinijos užuot kūrę didingą statinį, sulips tarsi Kalėdų eglė, sužibėsianti dešimtimis tikrų žvakių?

Didžiojo Kinijos cirko meistrai ne tik pasižymi puikiu fiziniu pasirengimu, bet ir stulbinančia reakcija bei vikrumu. Žodžiais sunku nusakyti, kaip jų pasirodymuose atgyja metaliniai žiedai, lėkštės ir kiti daiktai, skriejantys į orą ir tarsi bumerangai grįžtantys cirkininkams atgal į rankas.

Ne tik vaiką, bet ir suaugusįjį nustebins liepsnojantys Kinijos drakonai, kiti neapsakomi gyviai, tarsi kilę iš pačių spalvingiausių šios Rytų šalies legendų. Tarptautiniuose konkursuose palankių įvertinimų sulaukęs cirkas taip pat atsiveža tikrus magus, pantomimos meistrus, įgudusius dviratininkus. Aišku, kaip ir kiekviename cirke, neapsieis be staigmenų. Juk tada publikos aplodismentai skamba garsiausiai. Ne veltui Didžiojo Kinijos cirko pasirodymai laikomi vienais efektingiausių iš visų tų, kurie atvežami į Europą.

 

Jau šiandien padovanokite savo artimiesiems išskirtinę išvyką kartu su geriausių, visai šeimai skirtų, kalėdinių renginių ciklu:

Gruodžio 19 d. Didysis Kinijos Cirkas „Kalėdinių stebuklų šou“ (Žalgirio arena, Kaunas)

Gruodžio 21 d. Didysis Kinijos Cirkas „Kalėdinių stebuklų šou“ (Daugiafunkcinis kompleksas, Utena)

Gruodžio 22 d.   Didysis Kinijos Cirkas „Kalėdinių stebuklų šou“ (“Cido” arena, Šiauliai)

Gruodžio 23 d.  15:00  val. Didysis Kinijos Cirkas „Kalėdinių stebuklų šou“ (Teatro arena, Vilnius)

Gruodžio 23 d.   19:00 val. Didysis Kinijos Cirkas „Kalėdinių stebuklų šou“ (Teatro arena, Vilnius)

 

Bilietų į Kinijos cirką bei ledo šou galite įsigyti BILIETAI.LT bei TIKETA kasose ir internete.

Bilietų kainos: nuo 38 Lt

[GRĮŽTI]