Mora Godoy
2011/10/22 | Kongresų rūmai

“Milonguera” nepakartojamas Mora Godoy Tango teatras

Po poros metų pertraukos į Lietuvą sugrįžta talentingoji tango šokėja Mora Godoy. “The Mora Godoy Tango Company” paruošė naują programą “Milonguera”, kuria vėl žavės tango šokio mylėtojus.

Aistringa, žavinga, puiku, puošnu, ypatinga, paslaptinga – žurnalistai ir kritikai negaili pagyrų Mora Godoy Tango trupės pasirodymams. „Milonguera“ nukels mus į aistringą šokio pasaulį, kiekvienas prisilietimas, žvilgsnis, judesys pasakoja gyvenimo istoriją, gyvenimo, kuris alsuoja meile ir aistra, neapykanta ir pavydu…. Gyvai atliekamas Argentinietiškas tango nukels mus į saulėtąją Argentiną….

MORA GODOY:

- baigusi klasikinį šokį „Superior de Arte del Teatro Colon“ institute;
- „Tanguera, the musical“ vadovė ir choreografė;
- Nacionalinės Tango Akademijos narė;
- 11 metų vadovauja savo tango mokyklai Buenos Airese;
- apkeliavo visą pasaulį su savo šokių trupe „The Mora Godoy Tango Company“.

Tiek Argentinos, tiek tarptautiniai kritikai vieningai pripažįsta, jog Mora Godoy šiuo metu yra geriausia argentinietiško tango choreografė ir šokėja pasaulyje. Be visų pripažintų nuopelnų, ji buvo vienintelė tango šokėja, kurią grupė „The Rolling Stones” pakvietė į savo privatų vakarą koncertinio turo Argentinoje metu. Būdama nuostabi šokėja, išsiskirianti ypatinga tango technika, Mora Godoy yra legendinių miuziklų „Tanguera” ir „Tangorama” kūrėja.

Mora Godoy sulaužiusi visus egzistuojančius tango stereotipus, savo choreografiją kuria neįprastai. Ji sukuria įvairias šokių kompozicijas, varijuodama ritmą ir panaudodama skirtingas šokėjų poras tiems patiems numeriams. Jos choreografija yra jausminga, tradicinė, bet tuo pačiu ir nauja. Mora Godoy miuziklas TANGUERA, kuriame šoko pagrindinį vaidmenį, buvo apdovanotas penkiais kritikų ir žurnalistų asociacijų apdovanojimais, iš kurių vienas buvo skirtas už geriausią choreografiją, o Tarptautiniame Šanchajaus meno festivalyje metais jis buvo pripažintas geriausiu miuziklu.

Mora Godoy dalyvauja daugelyje televizijos šou. Italijos RAI TV programoje ji dalyvavo kartu su Italijos numylėtiniu Adriano Čelentano. Atlikėja nepaprastai daug koncertuoja. Per pastaruosius metus jos pasirodymams plojo Suomijos, Vokietijos, Kinijos, Brazilijos, Čilės, Ispanijos, Italijos, Meksikos, Rusijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos žiūrovai.

Daugiau informacijos www.moragodoy.com

[GRĮŽTI]